Daudziem cilvēkiem aptumšošana ir dzīvojamās istabas pamatiezīme. Izmantojot parastās kvēlspuldzes un halogēnspuldzes kombinācijā ar ārējo reostatslēgu, vienmēr bija iespējams pielāgot gaismu atbilstoši personiskajām vēlmēm un padarīt to mājīgāku. Mūsdienās ne katrs gaismas avots ir regulējams, taču ir daudz jaunu alternatīvu klasiskajam regulējumam - pat bez ārēja regulētāja uzstādīšanas.
Daudzos modernajos LED produktos nav nepieciešams ārējs reostats vai viedtālrunis - visa tehnoloģija ir iekļauta gaismas avotā. Lampas un gaismas ar tādām tehnoloģijām kā Easydim, Simply Dim vai 3-Step-Dim var aptumšot, izmantojot parasto sienas slēdzi un bez viedtālruņa. Atkārtota iedarbināšana vienkārši pārslēdzas starp aptumšošanas līmeņiem.
Viedo gaismas avotu, kas ievietots gaismeklī, jebkurā laikā var iestatīt uz vēlamo spilgtumu bez papildu reostatslēgas.
Izveidojiet gaismas ainas ar savām krāsām
Atkarībā no viedā mājas produkta dažādas krāsas RGB telpā var izmantot, lai iestatītu apgaismojuma ainas, kas ir daudz plašākas par klasisko aptumšošanu.
Ēmošana ar bezvadu sienas slēdzi
Viedie sienas slēdži darbojas bezvadu režīmā, izmantojot akumulatoru vai pat pilnīgi bez barošanas avota, un tiek izmantoti kā sienas reostats vai tālvadības pults.
Ēmošana ar portatīvo tālvadības pulti
Daudzus viedos gaismas avotus var vadīt arī ar sistēmai paredzētu tālvadības pulti (iekļauta komplektā vai pieejama atsevišķi, atkarībā no produkta), kas ir alternatīva viedtālrunim.
BIEŽI UZDOTIE JAUTĀJUMI: Biežāk uzdotie jautājumi par aptumšošanu
Vai jebkuru lukturi var aptumšot?
Agrāk kvēlspuldzes un halogēnspuldzes varēja viegli aptumšot, izmantojot ārēju reostatslēgu vai iebūvētu reostatslēgu, piemēram, stāvlampu. Mūsdienu LED gaismas avotiem jābūt skaidri marķētiem kā gaismas avotiem ar regulējamu apgaismojumu, un tiem ir nepieciešams piemērots LED regulators.
To, vai lampa ir vai nav dimmējama, varat uzzināt no raksta informācijas. Informācija "dimmable: yes" ir atrodama produkta informācijā un uz lampas iepakojuma.
Kā uzstādīt klasisko elektronisko reostatslēgu?
Gaismas avotu spilgtuma regulēšanai tiek izmantoti dimmeri. Klasiskais reostats ir pastāvīgi uzstādīts pie sienas un aizstāj parasto sienas slēdzi. Šāda veida reostats ir samērā viegli pielāgojams. Tomēr, strādājot ar elektriskajām sistēmām, iesakām konsultēties ar elektriķi, jo nepareizas darbības gadījumā pastāv dzīvības apdraudējums.
Pērkot klasisko reostatslēdītāju, ir svarīgi pārliecināties, vai tas ir piemērots attiecīgajam gaismas avotam. Mūsdienās tas parasti ir LED reostats, t. i., aizmugurējais (vai retāk - priekšējais) reostats, kas paredzēts darbam ar dimmējamām LED lampām un gaismekļiem. Izmantojot dažus LED dimmerus, vēlāk varat arī ērti izvēlēties, vai vēlaties izmantot priekšējās vai aizmugurējās malas fāzes vadību.
Kāda ir atšķirība starp rotējošo un skārienjūtīgo dimmeri?
Ar rotējošo dimmeri rotējošo regulatoru var nepārtraukti pagriezt līdz vēlamajam spilgtumam. Nospiediet, lai ieslēgtu vai izslēgtu lampu. Ar skārienjūtīgo reostatslēgu spilgtumu regulē, nospiežot un turot rokturējošo slēdzi. Izstrādājumiem parasti ir atmiņas funkcija, kas saglabā apgaismojuma līmeni.
Kāpēc mana LED lampa ar regulējamu apgaismojumu dungo un mirgo?
Gaismas avota mirgošana, kad tiek regulēta gaismas intensitāte, bieži rodas, ja ir izmantots nepareizs regulators. Gaismas avota informācija par izstrādājumu atklāj, kādu reostatslēgu var izmantot. Ja rodas šaubas, mūsu klientu apkalpošanas dienests labprāt palīdzēs.
Kas notiek, ja tiek aptumšotas nedimitējamas LED gaismas diodes?
Šādā gadījumā var tikt bojāts reostats un gaismas avots. Gaismas avots, visticamāk, arī sāks mirgot un mirgot, vispār neiedegsies vai arī sabojāsies priekšlaicīgi.
Vai jau uzstādītie dimmeri darbojas arī ar viedajām lampām?
Nē, izmantojot viedās lampas un apgaismojumu, ir jānoņem mājas instalācijā esošie dimmeri, lai viedie elementi netiktu bojāti.
Ko gaismekļiem nozīmē dimmeris nav iekļauts / dimmeris iekļauts?
Ja preces aprakstā ir norādīts ne tikai "dimmable: yes", bet arī "dimmer: included", tad pilna dimmerēšanas tehnoloģija ir iebūvēta lukturī vai gaismeklī. Tāpēc ārējie dimmeri nav nepieciešami.
Kas ir priekšējās malas fāzes regulēšanas dimmeri un aizmugurējās malas fāzes regulēšanas dimmeri?
Vadošās un aizmugurējās malas fāzes griešanas dimmeri atšķiras ar to, kādiem lukturu tipiem tie ir piemēroti. Abi elementi ir piemēroti maiņstrāvai. Priekšējās malas fāzes vadība (marķējums L uz reostatslēdža) ir piemērota induktīvām slodzēm, piemēram, ja pirms tam ir pieslēgts parasts transformators, un gaismekļiem, ko var aptumšot, kā arī energotaupīgām lampām. Fāzes atslēgšanas kontrole (marķējums C uz reostata) ir piemērota kapacitatīvām slodzēm, piemēram, ja iepriekš ir pievienots elektroniskais transformators.
Dimmeri ar marķējumu "R" ir piemēroti tīri omiskām slodzēm, piemēram, kvēlspuldzēm vai halogēna lampām. "Universālie dimmeri" - RC, RL vai RLC - ir saderīgi ar vairākiem tipiem un dažos gadījumos paši atpazīst, kāda slodze ir pievienota. Kvēlspuldzes un augstsprieguma halogēnspuldzes var regulēt ar R, L un C dimmeriem, zemsprieguma halogēnspuldzes - ar L (parasts transformators) vai C (elektroniskais transformators), atkarībā no transformatora. LED lampas un gaismekļus bieži vien var regulēt ar priekšējās vai aizmugurējās fāzes dimmeriem.
Gaismeklim ir iebūvēts reostats, kā atrast pareizo gaismas avotu?
Bieži vien regulēšanas tehnoloģija ir iebūvēta tieši gaismeklī, un papildu regulators nav nepieciešams. Ja gaismas avots ir pastāvīgi iebūvēts gaismeklī, nekas cits nav jāņem vērā. Ja gaismas avots ir nomaināms, rezerves gaismas avotam ir jābūt saskaņotam ar reostatslēdznieku, kas atšķiras atkarībā no gaismekļa. Mūsu klientu apkalpošanas komanda ar prieku palīdzēs jums izvēlēties pareizo gaismas avotu.
Man ir sienas reostats, kā atrast pareizo gaismas avotu?
Ja jau ir uzstādīts reostats, reostata tips nosaka, kādu gaismas avotu var izmantot. Ja neesat pārliecināts, jūsu elektriķis vai mūsu klientu konsultāciju dienests ar prieku palīdzēs izvēlēties pareizo gaismas avotu. Vislabāk būtu, ja jums būtu universāls LED reostats, kas ļauj izvēlēties starp priekšējās malas un aizmugurējās malas fāzes vadību un ir viegli savietojams ar dimmējamām LED lampām (bet ne ar viedajām mājas lampām).
Man nav ne sienas dimmera, ne gaismekļa ar regulējamu gaismas intensitāti, kā ātri un vienkārši uzstādīt regulējamu gaismas intensitāti?
Ja nav uzstādīts dimmeris un nevienam no gaismekļiem nav iebūvēts dimmeris, dimmerēšanas ērtības ir īpaši viegli modernizēt: ar viediem gaismas avotiem. Tos var vadīt ar viedtālruni, tālvadības pulti vai bezvadu sienas slēdzi. Tos parasti var piestiprināt pie sienas, izmantojot līmlentes, un tad tie darbojas tāpat kā klasiskie sienas reostatslēdži.
Ko nozīmē WarmGlow, GlowDim, DimTone, DimToWarm un Sunset Dimming LED lampām?
Kvēlspuldzes un halogēnspuldzes izstaro siltāku gaismu, kad tās ir aptumšotas: volframa kvēldiega temperatūra pazeminās, un rezultātā gaisma ir ar lielāku sarkano komponentu. Tomēr parastā LED lampa ar regulējamu gaismas diodes spilgtumu saglabā savu krāsu temperatūru. Lai atveidotu šo efektu, ir pieejamas īpašas dimmējamas LED spuldzes, kurām atkarībā no ražotāja ir tādi nosaukumi kā WarmGlow, DimTone, GlowDim, Dim to Warm vai Sunset Dimming.
Šīs LED spuldzes parasti ir aprīkotas ar papildu sarkanām LED lampām, kas, salīdzinājumā ar silti baltām LED lampām, kļūst spilgtākas, kad tās tiek izslēgtas, un tādējādi nodrošina sarkanāku gaismu. Krāsu temperatūras spektrs atšķiras atkarībā no produkta.
Pārsvītrotās cenas atbilst ražotāja ieteiktajai mazumtirdzniecības cenai.
Visās cenās iekļauts 21% PVN, piegādes izmaksas nav iekļautas.